Юні науковці університету підготували нові  наукові доповіді та взяли участь у міжнародних заходах

Нещодавно вийшли друком тези курсанта Євгена Ступченка в збірнику матеріалів  Міжнародної науково-практичної конференції “Наука – основа світового розвитку”, у яких молодий поліцейський розглянув проблематику розуміння мусульманського права.

Курсанти Скиртач Вікторія, Нікульніков Дмитро, Попова Олександра, Тен Богдан, Сольоний Максим, Слухаєнко Анастасія (науковий керівник д.пед.н. Володимир Краснопольський); Володько Сергій, Грозик Ліна, Дубова Катерина, Мальцева Дар’я (наук. керівник викладачка Наіля Хайруліна) та Костенко Карина (наук. керівник доцентка Людмила Тишакова) взяли участь у XXI Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Попередження та протидія насильству у суспільстві (зарубіжний досвід). Тези англійською мовою».

Бажаємо нашим курсантам подальшої наснаги та нових наукових досягнень!