Надзусилля молоді для прогресу та справедливості Луганщини

14-16 серпня представники курсантсько-студентського самоврядування ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка брали участь у найбільшій події українського студентства – регіональному етапі XXII Студреспубліки-2020. Цьогорічна тематика «Надзусилля для прогресу та справедливості», спонукає молодь своєю щоденною наполегливою працею вести Україну до провідних та розвинутих країн світу.

Протягом 3 днів Ліна Грозик, Дар’я Мальцева та Карина Аннюк поспілкувалися з очільником Луганської області, представниками малого і середнього бізнесу та політичними діячами, були залучені до насиченої інтелектуальної роботи, де ділилися власним досвідом і знаннями та, головне, отримали безліч цікавих ідей щодо управлінських дій.

«Мені сподобалося те, що було організовано багато зустрічей з цікавими людьми. Вони поділилися своїм життєвим досвідом з різних сфер діяльності,  розповіли про специфіку їх роботи та рівень відповідальності, який вони взяли на себе. Також були класні квести і симуляція виборчого процесу. Ми поділилися на партії та склали власну виборчу програму, відзняли соціальний ролик та провели дебати між кандидатами в мери Студреспубліки»,– ділиться враженнями курсантка Ліна Грозик.

До речі мером Студреспубліки-2020 стала студентка 3 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Карина Аннюк.

А вже 22-25 серпня молоді, активні й прогресивні українці з усіх куточків зберуться і спільно дискутуватимуть про «Надзусилля для прогресу та справедливості» у Скадовську на  фіналі XXII Студреспубліки-2020.