Хвилиною мовчання курсанти вшанували пам’ять захисників України

Сьогодні, 29 серпня, в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України молоді поліцейські приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання. Схиливши голови, курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка віддали шану і вдячність захисниками, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, поклали свої життя в ім’я майбутніх поколінь.

На знак скорботи та глибокої поваги до загиблих на плацу університету був приспущений Державний Прапор України, а представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка поклали квіти до погруддя генерал-майора Олександра Радієвського.

«Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за їх подвиг, захист та мирне майбутнє Українського народу на своїй землі. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них».