Випуск курсантів

4 липня у День Національної поліції України в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбувся урочистий випуск курсантів спеціальності «Правоохоронна діяльність». 47 випускників університету отримали дипломи та відтепер нестимуть службу в лавах Національної поліції України в Луганській області.

«Три роки тому приблизно у такий самий літній день ви завітали до нашого університету вперше, і стали його невід’ємною частиною. Пригадайте той день та подивіться навкруги. Наскільки змінився університет. Але за ці три роки ви змінилися набагато більше. Ви пройшли крізь сесії та наряди. А протягом останнього року навчання вже у складі практичних підрозділів забезпечували захист прав і свобод громадян, охороняли громадський порядок. Завдяки вашим зусиллям, завдяки наполегливій праці колективу університету, принциповій позицій наставників правоохоронних органів ви отримали необхідні знання та навички. І сьогодні ми з гордістю називаємо вас Колеги. Від колективу університету та від себе особисто я бажаю вам максимально ефективної реалізації ваших професійних знань. Міцного здоров’я та удачі у всіх справах»,– привітав випускників т.в.о. ректора ЛДУВС імені Е.О Дідоренка Микола Карчевський.

За доброю традицією з нагоди свята до університету надходять телеграми з привітанням від керівництва МВС.

«Служити суспільству велика відповідальність і велика довіра. Саме вам, новому поколінню поліцейських випала честь підтримати позитивні зрушення в модернізації системи правоохоронних органів. Ви отримали надійний фундамент знань і навичок потрібних для виконання своїх службових обов’язків. Відданою службою ви зможете зміцнити віру українського народу у справедливість. Принципи законності, відповідальності та гуманності мають стати основою вашої професійної діяльності»,– передав привітання від Колегії Міністерства внутрішніх справ України Микола Карчевський.

За відмінне навчання, дисциплінованість, активну участь у науково-дослідницькій роботі та громадському житті університету, високий рівень самовіддачі та вміле застосування одержаних знань під час виконання службових обов’язків цінними подарунками – годинниками – були нагороджені курсанти Данило Назаренко та Євген Баштинський.

«Вітаю вас з п’ятою річницею Національної поліції України! Вітаю із закінченням навчання. У цей день хочеться побажати Вам успіхів у професійній діяльності. Велика родина поліції Луганщина вже чекає на вас. Але ви завжди маєте пам’ятати про поважний заклад з якого почалася ваша кар’єра», – наголосив заступник начальника ГУНП в Луганській області полковник поліції Юрій Слухаєнко.

Останній навчальний рік, згідно проєкту «2+1», курсанти поєднували підготовку за заочною формами навчання з проходженням служби в підрозділах патрульної поліції.

«Ми пишаємося тим, що пліч о пліч з вами ми забезпечили порядок на Луганщині. Не забувайте про одну річ, про високе звання поліцейського. Несіть це звання всю вашу службу та допомагайте людям!», – привітав колег заступник начальника Патрульної поліції Луганської області Микола Кононов.