Курсанти 3 курсу спеціальності «Право» захистили навчальну практику

Температурний скринінг, інструктаж, і ось вже курсанти 3 курсу спеціальності «Право» готові до захисту навчальної практики у формі квесту. Цього разу свої знання молоді поліцейські демонстрували в проведенні першочергових слідчих (розшукових) дій на місці вчинення кримінального правопорушення.
 
За визначеними фабулами хлопці та дівчата здійснювали аналіз ситуації, визначали тактичні завдання з метою вирішення яких, за відповідними алгоритмами, здійснювали комплекс першочергових заходів та невідкладних слідчих (розшукових) дій, котрі передбачали: огляд місця події, виявлення свідків та очевидців події, допит, застосовування засобів криміналістичної техніки , опрацювання зі слідовою інформацією та використання її для подальшого планування досудового розслідування.
 
Присутні на захисті практичні працівники ГУНП в Луганській області, старший оперуповноважений УПН капітан поліції Артем Щєрбіна та заступник начальника відділу ТСУ майор поліції Алла Синельник, відзначили достатньо високий рівень підготовки курсантів, злагоджену роботу в команді та оперативне й правильне прийняття організаційних, тактичних і процесуальних рішень.
 
Уявляється, що подібний підхід до захисту навчальної практики дозволить здійснювати розробку новітніх рекомендацій та оптимальних технологій нового покоління, призначених для керування різними ситуаціями під час досудового розслідування кримінальних правопорушень, котрі мають видову та групову подібність.
 
Поліцейський квест підготували викладачі кафедри кримінально-правових дисциплін ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка: Віктор Фоменко, Сергій Головкін, Роман Луб, Артем Коваленко, Максим Осика.