Залучення практичних працівників в режимі онлайн

«Безпека дорожнього руху та експлуатація транспорту є одними із найбільш актуальних питань сьогодення. Це пояснюється тим, що початковим безпосереднім об’єктом пізнання є не вчинки певних суб’єктів, а дорожньо-транспортна пригода як один з наслідків порушення цих умов»,– розпочав зустріч із молодими поліцейськими старший лейтенант поліції, старший інспектор сектору розшуку і обробки інформації ДТП Дмитро Юзефович Управління патрульної поліції в Луганській області.

22 червня курсанти першого курсу ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка за участю доцента кафедри спеціальних дисциплін та домедичної підготовки Зураба Болоташвілі та провідного фахівця факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Костянтина Булави під час онлайн лекції поспілкувалися з патрульним поліцейським на тему «Безпека дорожнього руху».  Дмитро Юзефович представив молоді динаміку дорожньо-транспортних пригод, причини ДТП та наслідки порушення транспортної дисципліни.