Навчально-методичний семінар

1 липня 2020 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» від 22.11.2018, яким запроваджується інститут кримінальних проступків та механізм їх розслідування у формі дізнання.

Сьогодні, 12 червня, в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка спільно з прокуратурою Луганської області відбувся спільний навчально-методичний семінар з питань впровадження у практичну діяльність інституту кримінальних проступків.

Науковий захід був зорганізований для керівників структурних підрозділів регіональної прокуратури, місцевих прокуратур, їх заступників, начальників відділів та прокурорів місцевих прокуратур та керівників відділу дізнання ГУНП в Луганській області з метою спільного підходу до вивчення кримінальних проваджень про злочини, визначені як кримінальні проступки, та звернення особливої увагу на недопущення порушення норм процесуального права України в перехідний період.

Активну участь у семінарі взяли викладачі кафедри кримінально-правових дисциплін ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Роман Луб, Володимир Фоменко та Максим Осика, які під час доповідей розглянули особливості розслідування кримінальних проступків у формі дізнання відповідно із внесеними змінами до законодавства України.