Проєкт «Підтримка переміщеного Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в Луганській області»

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка отримав фінансування від Європейського Союзу на реалізацію проєкту «Підтримка переміщеного Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в Луганській області».

Проєктом передбачається досягнення двох основних цілей: по-перше, підвищити якість освіти та стійкість університету; по-друге, збільшити соціальну активність студентів та розвинути служби підтримки студентів.

У рамках проекту заплановано реалізація низки заходів: здійснення ремонту і обладнання навчального корпусу університету, впровадження нових освітніх курсів, інноваційних методів навчання і активізація обміну досвідом з іншими університетами ЄС, активізація наукової роботи і проведення конференцій. Крім того, передбачається активізація участі студентів у вирішенні соціальних проблем регіону, сприяння просуванню прав людини та ендерної рівності в Східній Україні, а також посилення потенціалу й ролі студентського самоврядування та покращення служб підтримки студентів.

Значною частиною проєкту є інформаційна кампанія, спрямована на підвищення правової грамотності населення регіону та надання консультацій з юридичних питань вразливим групам населення та внутрішньо переміщеним особам.

Незважаючи на те, що карантин спричинив певні корективи в роботі проєкту, наразі робоча група проєкту вживає всіх заходів для дотримання графіку реалізації повною мірою.

Проєкт «Підтримка переміщеного Луганського університету внутрішніх справ в Луганській області» реалізовується Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка за фінансової підтримки Європейського Союзу.