Онлайн-тренінг «Агресія. Друг чи ворог?»

07 травня в рамках реалізованого університетом проекту «ShieldUP» відбувся психологічний онлайн-тренінг за темою: «Агресія. Друг чи ворог?». Під час зустрічі завідувачкою відділу психологічного забезпечення ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Олександрою Бурлаченко було проведено опитування учасників проекту щодо виявлення їх актуального психологічного стану, типових проблем, які виникли у них у зв’язку з певними обмеженнями, зміною звичного життя після введення карантинних заходів.

Заняття було побудовано таким чином, щоб молодь мала можливість отримати психологічну підтримку, відповіді на ті питання, які найбільш хвилюють її сьогодні, роз’яснення щодо того, що відбувається з людиною, коли вона довгий час знаходиться у ситуації невизначеності або відчуває симптоми стресу чи навіть депресії. Для цього були підібрані відповідні вправи, відео-матеріали, діагностичний інструментарій, матеріал подавався у простій, доступній формі, але мав наукове підґрунтя, що відповідає вимогам психологічної просвіти.

Зворотній зв’язок показав, що діти задоволені зміною виду діяльності, можливістю колективного спілкування, отриманими новими знаннями щодо психології людини й навичок саморегуляції.

Проєкт є одним із переможців глобальної інноваційної програми для молоді UPSHIFT Україна, яку реалізує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Фондом “Професійний розвиток Харкова” за підтримки уряду Японії.

У майбутньому в рамках реалізованого університетом проекту «ShieldUP» планується проведення низки онлайн-тренінгів із протидії булінгу, кібербулінгу, безпеки в інтернеті тощо. Адже у сучасному світі кожен має знати як захистити себе offline та online.