Частково відновлено проходження військово-лікарської комісії МВС

Повідомляємо про часткове відновлення проходження військово-лікарської комісії МВС.

Відповідність стану кандидатів на навчання визначає медична (військово-лікарська) комісія МВС згідно Наказу МВС України № 285 від 03.04.2017.

Медичний огляд включає в себе фізичне і психологічне обстеження та передбачає огляд лікарями-спеціалістами, проведення аналізів та тестів, отримання електрокардіограми (ЕКГ) та знімка флюорографії.

Для проходження медичного огляду необхідно мати наступні документи:

✔️1. Направлення на медичний огляд для проведення лікарської експертизи за формою, що видається підрозділом кадрового забезпечення.
✔️2. Дві фотографії розміром 3х4.
✔️3. Паспорт громадянина України.
✔️4. Для військовозобов’язаних – документи, що засвідчують відношення особи до військового обов’язку.
✔️5. Військовослужбовці, які були звільнені зі служби протягом останнього року і є кандидатами на вступ до ЗВО, надають витяги з медичних документів військових частин або медичну характеристику.
✔️6. Детальний витяг з медичних карт амбулаторного хворого, що ведуться у лікувально-профілактичних установах за місцем проживання, роботи, навчання або служби, виписки з медичних карт стаціонарного хворого, дані диспансерного обстеження і лікарського нагляду, висновки, інші медичні документи, що характеризують стан здоров’я особи за період не менше ніж за останні п’ять років.
✔️7. Довідка – витяг про проведенні щеплення, заповнена медичною установою за місцем проживання.
✔️8. Довідка (сертифікат) з психоневрологічного диспансеру (від лікаря-психіатра).
✔️9. Довідка (сертифікат) з наркологічного диспансеру (від лікаря-нарколога).
✔️10. Довідка (сертифікат) з туберкульозного диспансеру з результатами флюорографії (від лікаря-фтизіатра).

З питань направлення для проходження військово-лікарської комісії просимо звертатись до територіальних підрозділів Національної поліції за місцем реєстрації.