XIIІ міжнародний конкурс емпіричних досліджень молодих учених

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка (кафедра соціально-гуманітарних дисциплін; кафедра кримінально-правових дисциплін), Громадська організація «Луганський гуманітарний центр», Луганський місцевий осередок громадської організації «Всеукраїнська асоціація кримінального права» запрошують до участі в традиційному конкурсі самостійних емпіричних досліджень (експертне опитування, аналіз документів, спостереження, аналіз статистичних даних та ін.) студентів, ад’юнктів, аспірантів, науково-педагогічних працівників та інших зацікавлених осіб (у віці до 35 років), які проводять дослідження в галузі кримінології, кримінального права, адміністративного права, оперативно-розшукової діяльності, криміналістики, конфліктології, соціології та психології.

Цьогорічна тема конкурсу: «ВІЙНА ТА ЗЛОЧИННІСТЬ».
Основні напрямки досліджень:
-Вплив військового конфлікту на різні види злочинів
– Тіньова економіка та організована злочинність на території конфлікту
– Насильство в зоні конфлікту
– Віктимологічні аспекти злочинів в зоні конфлікту
– Основні напрямки протидії злочинності в зоні конфлікту
– Проблеми відповідальності за злочини в зоні конфлікту.

Переможці конкурсу будуть нагороджені Премією імені Е.О. Дідоренка:
1 місце – 5000 гривень
2 місце – 3000 гривень
3 місце – 2000 гривень.

Автори кращих робіт будуть запрошені до участі в міжвузівській науково-практичній конференції, яка відбудеться в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка 30 жовтня 2020 року. На пленарному засіданні будуть оголошені результати конкурсу досліджень.

Інформаційний лист