30 жовтня 2020 року в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбудеться XIII міжвузівська науково-практична конференція за темою: „Військовий конфлікт та злочинність: соціально-гуманітарні, кримінально-правові та кримінологічні аспекти”. Організатори  заходу Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка (кафедра соціально-гуманітарних дисциплін; кафедра кримінально-правових дисциплін; кафедра професійних та спеціальних дисциплін), Громадська організація «Луганський гуманітарний центр» та Луганський місцевий осередок громадської організації «Всеукраїнська асоціація кримінального права»

Для участі у конференції запрошуються студенти, курсанти, ад’юнкти, аспіранти, науково-педагогічні працівники та інші зацікавлені особи, які проводять дослідження у галузі соціальної філософії, культурології, історії, соціології, конфліктології, кримінології, психології, кримінального права, кримінального процесу та криміналістики.

Інформаційний лист