Університет надає допомогу соціально незахищеним верствам населення

Від сьогодні в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка у зв’язку з запровадженням карантину розпочав свою роботу оперативний штаб з організації надання волонтерської допомоги соціально незахищеним верствам населення. Люди похилого віку та громадяни, які в силу об’єктивних обставин не здатні піклуватися про себе самостійно можуть звернутися за номером гарячої лінії університету та отримати допомогу у придбанні й доставці медичних препаратів, продуктів харчування, засобів особистої гігієни тощо.

Номер гарячої лінії ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка – 0504200772, контактна особа Анастасія Снітко.

Наші волонтери розуміють силу людської доброти, яка часом може дивувати та рятувати чиєсь життя. Бережіть себе та дбайте про ближніх!