Своєчасна допомога рятує життя

Уже другий тиждень курсанти, студенти та співробітники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, за ініціативою курсантсько- студентського самоврядування, спільно з представниками держаних установ соціального захисту населення Луганської області, надають допомогу людям похилого віку та нашім громадянам, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Допомогу у придбанні та доставці продуктів, медичних препаратів та засобів особистої гігієни вже отримали майже 90 мешканців Сєвєродонецька, Лисичанська, Старобільська, Новоайдару та інших міст й селищ Луганщини.

9 квітня, під час візиту до мешканців Сєвєродонецьку, біля під’їзду одного з будинків, фахівець факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України університету Валентин Горобец помітив на асфальті літню людину з наявними ознаками травми  голови. Співробітник ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка надав чоловікові першу домедичну допомогу,  викликав швидку та передав дідуся до рук медиків.

Шановні громадяни, якщо ви побачили, що хтось потребує вашої допомоги, не будьте байдужими та не проходьте повз! Викличте поліцію, швидку або рятівників. Пам’ятайте, своєчасні дії можуть врятувати чиєсь життя!