Нагородження переможиці конкурсу емпіричних досліджень злочинності на здобуття Премії імені Едуарда Олексійовича Дідоренка

Цьогорічну перемогу у конкурсі емпіричних досліджень злочинності на здобуття Премії імені Едуарда Олексійовича Дідоренка серед учнів загальноосвітніх шкіл Луганської області виборола учениця 9 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею Аліна Пашкова. Уперше вручення такої премії відбулося в онлайн форматі. Незважаючи на умови, переможниця конкурсу вдало презентувала свою роботу на тему «Булінг, як соціально-педагогічна проблема». Дівчина представила практичне дослідження та опитування серед учнів своєї школи.

Нагадаємо, що конкурс емпіричних досліджень молодих науковців проводиться в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з 2002 року. А з 2013 року було прийнято рішення залучити й учнів загальноосвітніх шкіл, щоб навчити їх первинним навичкам науково-дослідницької роботи.

Якщо ви учень 9-11 класів та маєте бажання зробити самостійну науково-дослідну роботу, запрошуємо вас взяти участь у конкурсі емпіричних досліджень злочинності на здобуття Премії імені Едуарда Олексійовича Дідоренка у наступному році. Ознайомитись з методичними порадами щодо підготовки конкурсних робіт можна за цим посиланням  http://lduvs.edu.ua/premiya-imeni-eodidorenka/