ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка поєднав учителів Луганщини в дистанційному навчальному курсі

Майже 700 вчителів середніх загально-освітніх шкіл Луганської області беруть участь в розробленому викладачами ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка онлайн-курсі «Робота 2.0. Організація спільної діяльності за допомогою інформаційних технологій». Курс створено спільно з представниками Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Протягом двох тижнів учасники дистанційного навчального заходу ознайомляться з можливостями використання сучасних інформаційних технологій в організації спільної діяльності.

 

Освітяни розглянуть питання використання хмарних технологій, створення, редагування та спільної роботи з електронним документом, а також основи використання сервісу YouTube. Оволодіють навиками організації спільної роботи з електронними таблицями та формами, навчяться створювати, редагувати та налаштовувати параметри спільного доступу до них.

13 квітня відбувся вебінар, на якому учасники курсу та розробники обговорити актуальні проблеми дистанційного навчання в умовах сьогодення, а також ті питання й проблеми, які постали перед викладачами під час проходження першого навчального тижня. Зв’язок між авторами курсу та освітянами буде підтримуватися протягом всього періоду, а отже кожен зможе отримати відповіді на питання, допомогу у вирішенні проблем та підтримку під час створення власного контенту.

По закінченню курсу, для успішного засвоєння матеріалу, вчителі мають пройти опитування, вирішити декілька тестових та практичних завдань, а також створити власний сайт.