Інтернет-зустріч для дітей співробітників

Із введенням карантину в багатьох родинах, у тому числі в родинах співробітників нашого університету, виникла потреба встановити особливі правила й межі, які б дозволили вдало поєднувати родинні справи й роботу. Особливо це стосується родин із малими дітьми. З метою підтримки батьків, які працюють дистанційно, відновлення й підтримки соціальних зав’язків завідувачкою відділення психологічного забезпечення Олександрою Бурлаченкобуло зорганізовано інтернет-зустріч для дітей співробітників ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

За допомогою хмарних технологій вдалося зібрати разом малечу від 4 до 7 років. Більшість дітей цього віку психологи називають «чомусиками» або «дослідниками» – вони активні й ініціативні в пізнанні навколишнього світу й встановленні соціальних контактів, мають підвищений інтерес до будови різних речей, до причин тих чи інших явищ. У цей період збільшується кількість запитань, адресованих дорослим. З такими не просто. А в цей період вони особливо сумують за своїми друзями, колективними іграми й спілкуванням.

Для задоволення саме цієї потреби психологом було сплановано заняття, а батьки допомогли реалізувати задумане: зняли відео-ролики, в яких діти розповіли про себе, свої інтереси й захоплення. Перегляд відео-матеріалів дозволив краще познайомитись одне з одним. Після перегляду діти змогли поспілкуватися, зрозуміти, як багато у них спільного й чим особливий кожний з них. Цікавим виявилося використання додатка Mentimeter, за допомогою якого відбувався зворотній зв’язок в режимі реального часу.

Онлайн-зустріч не лише на деякий час об’єднала маленьких лдусівців, а й надала батькам відчуття підтримки, колективного єднання та важливості кожного члена родини в період дистанційної роботи.