Чим зайнятись вдома під час карантину?

Перш ніж ми вам розповімо про дійсно корисні заняття у стінах рідної домівки, хотілося би ще раз наголосити на важливості дотримання карантину.❗️Тільки разом, тримаючи дисципліну, ми подолаємо наслідки пандемії коронавірусу.

Отже! Не дивлячись на те,що зараз всі навчаються дистанційно ми все же таки радимо додатково акцентувати свою увагу саме на самоосвіті. Які плюси?

? розвиваючи свій мозок підіймається настрій;
☺️пропадає відчуття ніби час минає марно;
?з’являється навичка займатися самоосвітою регулярно.

Як й обіцяли, пропонуємо декілька дійсно класних ресурсів:

▪️Coursera (https://www.coursera.org) – пропонує своїм слухачам сотні онлайн-курсів з різних дисциплін. Coursera співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн. Протягом навчання студент повинен переглядати відеолекції, які надсилаються йому щотижня, читати рекомендовані статті та виконувати домашні завдання. Деякі курси мають українські субтитри. До речі, наш університет отримав 600 облікових записів для безкоштовної роботи з більш ніж 3800 курсами і більш ніж 400 спеціалізаціями.

▪️edX (https://www.edx.org) – це спільний проєкт Масачусетського технологічного та Гарвардського університетів. Кількість представлених іменитих вишів тут просто вражає – понад 200 університетів зі всього світу надають свої матеріали.

▪️Udemy (https://www.udemy.com) – тут представлені найрізноманітніші курси, серед яких продуктивність, стиль життя чи навіть музика. Навчальні матеріали представлені у вигляді відео, аудіо, презентацій та текстів. Udemy також пропонує створювати власні навчальні проєкти для корпоративного навчання.

▪️Futurelearn (https://www.futurelearn.com/partners/british-council)– це соціальна платформа для навчання у Великій Британії. На безкоштовних онлайн-курсах від British Council можна підтягнути англійську для ділового спілкування, підготуватися до проходження IELTS або дослідити життя і творчість Шекспіра, чи британську культуру.