Запрошуємо вас стати частиною великої поліцейської родини

Представники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка продовжують проводити профорієнтаційні заходи серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Луганщини.

Протягом минулого тижня Володимир Бондар, Микола Бойчук, Ольга Ревенко, Інна Євдокимова та Анастасія Снітко завітали до шкіл Попаснянського, Новоайдарського, Станично-Луганського, Кремінського районів та до міст Рубіжне, Лисичанськ й Сєвєродонецьк. Випускників шкіл ознайомили з історією ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, його структурою, напрямами підготовки й спеціальностями, умовами вступу, проживання, побуту та дозвілля курсантів й студентів закладу вищої освіти.

«З боку учнів помітна особлива зацікавленість університетом, що дуже радує та надихає на подальшу плідну працю та виховання майбутніх працівників правоохоронної діяльності та юристів. Запрошуємо вас стати частиною великої поліцейської родини. Не зволікайте, ще є час почати оформлювати документи. Звертайтеся до відділів поліції по допомогу», – зауважив начальник відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ Сергій Юрченко.