Випуск слухачів Академії поліції

Сьогодні, 17 січня, майже тридцять випускників Луганського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка отримали довідки про закінчення первинної професійної підготовки.

Поліцейські підрозділів превентивної діяльності проходили навчання протягом шести місяців, показали високі результати під час іспитів і від сьогодні готові вдосконалювати набуті вміння, знання та навички в поліції  в Луганської та Черкаської областей.

«Ті знання та практичні навички, які були заплановані навчальною програмою, розробленою викладачами університету, виконані на сто відсотків. А результати контрольних тестів та іспитів підтверджують, що засвоєні вами та прийняті до роботи. Впевнено передаємо вас колегам Головного управління національної поліції України та бажаємо вам успіхів в поліцейській службі», – звернувся до випускників проректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Вячеслав Кім.

«Наразі в територіальних практичних підрозділах поліції Луганщини є нагальна потреба поповнення особового складу. А професія дільничного завжди була однією з найвідповідальніших та складних професій. Це своєрідне випробування, яке дасть в подальшому додаткові можливості. Вітаю вас, бажаю успішного несення служби та ласкаво просимо до великої поліцейської родини!», – привітав новобранців заступник очільника поліції Луганщини  Юрій Слухаєнко.

Випускники Академії поліції Марина Овчиннікова та Віталій Максель за досягнення у навчанні протягом усього період проходження первинної та професійної підготовки, зразкову дисципліну та сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків були відзначені подяками Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.