Спортсмени ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка випробували свої сили в новому виді спортивного єдиноборства та стали срібними призерами змагання

24 січня курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка взяли участь у відкритому чемпіонаті ГУНП в Луганській області з боротьби самбо. Першокурсники Ілля Суржан, Олексій Сівоконь, Олег Ольшанський та курсанти другого курсу Ярослав Воронніков, Владислав Погребняк, Олексій Русанов на татамі проявили вольові якості, стійкість та жагу до перемоги у боротьбі з суперником.

Наші спортсмени стали срібними призерами та поступилися лише учасникам команди підрозділу «КОРД». Молоді поліцейські були нагороджені дипломом та медаллю за зайняте 2 командне місце, а Ілля Суржан був відзначений дипломом за найкращу техніку у відкритому чемпіонаті. Вітаємо хлопців й їх тренера доцента кафедри спеціальної фізичної підготовки університету Ігоря Сідельнікова з підкоренням нових спортивних вершин та бажаємо успіхів, витримки й незламної сили духу.