Представники університету зустрілися з випускниками шкіл Луганщини

Протягом тижня викладачі та співробітники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка провели низку зустрічей зі школярами випускних класів Сватівського, Троїцького, Біловодського, Міловського, Новопсковського, Марківського, Білокуракінського та Старобільського районів.

Артем Коваленко, Сергій Юрченко, Андрій Мартинов та Карина Ласученко разом із курсантами 2-3 курсів розповіли старшокласникам про умови прийдешньої вступної кампанії, особливості навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, різницю отримання освіти за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних чи юридичних осіб.

Представники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка ознайомили потенційних абітурієнтів з «пілотним» проектом «2+1», який з минулого року впроваджується в ЗВО системи МВС України на спеціальності «Правоохоронна діяльність» та передбачає поєднання підготовки за денною та заочною формами навчання з проходженням служби в підрозділах патрульної поліції.

Співробітники секторів кадрового забезпечення міських відділів поліції надали інформацію щодо оформлення особових справ та перспектив працевлаштування в підрозділах Національної поліції України.