Відбірковий етап інтелектуальної гри “Veritas”

Цієї суботи з нагоди Дня збройних сил України одинадцять команд 1 та 2 курсів університету зійшлися в змаганні у пошуках істини та показали не лише високий рівень істрико-правових знань, але й творчий підхід до презентації свого взводу чи групи.

“Темою цьогорічної гри було українське прислів’я “Міцна сім’я – Міцна держава”, адже дійсно ми всі є величезною дружною курсантсько-студентською родиною”, – зазначив секретар гуртка “Чорна рада” Михайло Красюк.

“Гра є ще й особливою, бо стала першим  відбірковим етапом до презентації нашого вузу на обласній грі, що планується наприкінці вересня”, –  наголосила старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Вікторія Пилипенко.

Змагання було цікавим і складним водночас, але кубок знайшов своїх переможців. Представляти Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка на обласному заході буде команда 201 взводу “Фенікс”. Кращою презентацією була визнана робота 105 взводу “Пінгвіни”.

Вітаємо переможців, бажаємо подальших звершень та гідної гри на обласному рівні, а всім учасникам зичимо вдало скласти іспити та отримати  задоволення від канікул.