В університеті розпочався тиждень права

Перший день Всеукраїнського тижня Права в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка пройшов плідно й креативно. 09 грудня  курсанти й студенти презентували свої проекти з дисциплін «Іноземна мова», «Юридична лінгвістика» та «Соціально-гуманітарних».

Під керівництвом викладачів кафедр соціально-гуманітарних дисциплін і юридичної лінгвістики та практичної психології курсанти  Олександра Попова, Михайло Бичков репрезентували розвідку «Начасність суспільно-політичних ідей світочів української нації». Презентовано такі постаті, як Іван Франко, Дмитро Донцов, Микола Сціборський, Михайло Міхновський, для яких Україна була не просто територія, не шматок землі, а щось не матеріальне, чого не втратиш у процесі еміграції, депортації, перекроювання кордонів імперій, перебування в таборах.

Доля цих постатей відкриває перед нами Україну, що існувала всупереч самій історії, без ґрунту під ногами, без надії знайти свою землю «обітовану», без будь-якої підтримки ззовні – навіть навпаки, – наперекір оточенню. Тримаючись лише вірою. Чи, може, просто мрією.

Учасники заходу на чолі з завідувачем кафедри «Іноземна мова» Володимиром Краснопольським презентували англомовні доклади з найбільш актуальних правових питань сьогодення.  Доповідачі й гості заходу поринули не лише в англомовну атмосферу, а й отримали незабутнє задоволення від плідної колективної праці.