У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка обговорили питання доступу до правосуддя

13 грудня 2019 року в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в партнерстві з Координатором проектів ОБСЄ в Україні відбувся Загальнонаціональний юридичний форум на тему «Доступ до правосуддя у контексті реформи децентралізації в Україні».

 

Участь у заході взяли наукові та науково-педагогічні працівники, адвокати, судді, співробітники органів правопорядку та представники юридичного бізнесу і громадських організацій з восьми областей України.

На пленарному засіданні виступили Микола Карчевський, доктор юридичних наук, професор, т.в.о. ректора ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка; Віталій Комарницький, доктор юридичних наук, професор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка; Віталій Гацелюк, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, національний менеджер програм з питань правової реформи Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Віталій Кострицький, кандидат юридичних наук, суддя Луганського апеляційного суду.

Спікери зауважили на важливості та актуальності заданої тематики та побажали всім учасникам приємних напрацювань та доброго настрою.

У межах роботи форуму відбулися панельні дискусії, на яких юридична спільнота обговорила питання реформи децентралізації та способи забезпечення доступу до правосуддя; реформування кримінального законодавства: проблеми та перспективи; організаційно-правові та процесуальні аспекти діяльності органів правопорядку та суду; доступ до правосуддя в умовах проведення операції об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони в Донецькій та Луганській областях.