Представники університету обговорили ідеї рівноправ’я у секторі безпеки та оборони

06 грудня т.в.о. ректора університету Микола Карчевський та старший викладач кафедри іноземних мов взяли участь у конференції «Сучасні тенденції розвитку гендерної політики органів системи МВС», проведеної за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України, в партнерстві з ООН Жінки в Україні та Координатором проєктів ОБСЄ в Україні.

Під час заходу учасникам було презентовано результати роботи за 2018-2019 роки щодо впровадження ґендерної політики. Був розглянутий пілотний проект  “Врахування ґендерного аспекту в закладах вищої освіти сектора безпека та оборони”. Учасники обмінялися досвідом, а також обговорили виклики та подальші плани в реалізації ґендерної політики на наступний рік.