Практичне заняття курсантів зі співробітниками батальйону поліції особливого призначення

У рамках співпраці з підрозділами Головного управління національної поліції України в Луганській області викладачами кафедри спеціальної фізичної підготовки університету було зорганізоване практичне заняття за участю заступника командира взводу 2 роти 2 БПОП ГУНП в Луганській області Тараса Губаренка та капрала поліції Олега Хачатурова.

Під час заняття поліцейські відпрацювали з курсантами конкретні тактичні прийоми затримання з урахуванням ситуації, що склалася, кількості злочинців, їх озброєності та обраного місця затримання.

До речі, Тарас Губаренко, який є випускником Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, нещодавно отримав звання заслуженого майстра спорту України з кікбоксингу. Вітаємо пана Тараса з новою сходинкою на шляху до спортивного олімпу. Ми щиро пишаємося великими досягненнями наших вихованців!