Обмін практичним досвідом випускника університету

5 грудня для курсантів 3 курсу деканом факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Володимиром Бондарем було зорганізоване факультативне заняття з навчальних дисциплін «Кримінальний процес» та «Криміналістика»за участю старшого слідчого слідчого відділу Рубежанського ВП ГУНП в Луганській області підполковник поліції Олексій Янченко, котрий ознайомив присутніх зі своєю діяльністю та поділився досвідом роботи. Метою залучення практичного працівника стала унікальна можливість запозичити практичний досвід реальної повсякденної роботи та продемонструвати свої набуті знання.

Олексій Янченко розповів про те, що він пишається тим, що майже 20 років потому закінчив цей навчальний заклад. Професійна організація освітнього процесу і постійна підтримка науково-педагогічних працівників, як зазначив практик, дозволили отримати ті ґрунтовні знання та необхідні навички, які допомагають йому сьогодні вирішувати проблеми та приймати правильні рішення в складних умовах під час досудового розслідування кримінальних правопорушень. Пан Олексій звернув увагу на необхідність отримання знань у галузі наук кримінально-правового циклу. Окремо висвітлив проблемні питання повідомлення особі про підозру, відкриття матеріалів кримінального провадження, залучення захисника, надання правової допомоги, та дотичних до цього питань тактики проведення допиту підозрюваного, призначення судових експертиз і слідчого експерименту, взаємодії з оперативними підрозділами.

Під час заняття курсанти ознайомилися зі зразками процесуальних документів та отримали відповіді на запитання. Таким чином, практичне заняття за участю випускника університету сприяло формуванню професійної майстерності курсантів.