Молоді поліцейські взяли участь у гендерному квесті

21 грудня курсанти 3 курсу Яна Лусік, Дмитро Попов, Данило Стебницький, Марк Топільський та старший викладач кафедри іноземних мов Ганна Дубова представляли Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка на гендерному квесті проекту «Через рівність та порозуміння до захисту та безпеки» в Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Представники університеті з 14 іншими командами проходили випробування в два етапи. Спочатку молодь протягом 5 хвилин представила свою презентацію, підготовлену заздалегідь, у якій розповіла про п’ять кроків до гендерної рівності. У другому етапі учасникам заходу були надані індивідуальні завдання зі запитаннями, на які вони мали швидко та, головне, правильно відповісти.

За словами Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко питання гендерної рівності порушують в суспільстві багато правових, організаційних, культурних питань, які сьогоднішні курсанти й курсантки, а в майбутньому фахівці, повинні будуть враховувати у своїй діяльності, а участь у гендерному квесті допоможе їм набути необхідних знань.

Усі учасники заходу отримали сертифікати.