Курсанти продовжують знайомство з технологіями ефективної комунікації

В університеті в рамках проекту «Публічні дебати для лідерів громад» відбувся навчальний тренінг з ефективної комунікації та парламентських дебатів.

Представники ГО “Нове бачення” на чолі з експерткою з громадської освіти Галиною Копиловою ознайомили молодь зі структурою та форматами парламентських дебатів, побудовою аргументації та технологіями спростування, визначили роль запитань під час парламентських  дебатів.

По завершенню тренінгу молоді поліцейські мали змогу покращити свої навички аргументації та критичного мислення, взявши участь у дебатному турнірі. Курсанти вдало втілювали отримані навички роботи з інформацією, вміння відрізняти факти від думок, долати стереотипи, знаходити проблеми та пропонувати їхні розв’язання.

Захід був зорганізований викладачами кафедр спеціальної фізичної підготовки та професійних та спеціальних дисциплін.