День відкритих дверей у Миколаєві

18 грудня учні 11 класів навчальних закладів м. Миколаєва та області завітали на профорієнтаційний захід зорганізований Головним управлінням Національної поліції у Миколаївській області.

Під час заходу співробітники Миколаївського відділення заочно-дистанційного навчання ФЗтаДН ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка поспілкувалися зі школярами, розповіли про Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, надали інформацію щодо форм навчання та спеціальностей, особливостей надання освітніх послуг.

Методист МВЗДН Валентина Петренко розповіли про умови вступу до ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка у 2020 році (складання ЗНО з визначених дисциплін; особливості подання документів для бажаючих вступити на денну або заочну форму навчання тощо). Також присутнім у залі глядачам було продемонстровано відеоролик про Університет.

Учасникам заходу були представлені навчальні та наукові видання університету та надані інформаційні та рекламні матеріали щодо вступу та навчання у ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка (листівки, плакати, календарі).