Цьогорічний Інтернет-урок права  поєднав школярів зі сходу та заходу України (відео)

11 грудня 2019 року в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка в межах Всеукраїнського тижня права відбувся щорічний IV Інтернет-урок права у форматі веб-конференції.

Тема цього року – «Молодіжна правнича платформа – впевнена позиція на юридичному полі». Спікери в своїх доповідях торкнулися важливих питань працевлаштування й роботи неповнолітніх в мережі інтернет, та, як не стати жертвою шахраїв. Були розглянуті покрокові дії у випадку булінгу та інструменти щодо викриття анонімних дописувачів в соціальних мережах. Цього року до інтернет-заходу долучилися учні майже 300 шкіл Донецької, Миколаївської, Харківської та Закарпатської областей.

«Ми вже 4 рік поспіль беремо участь у Інтернет-уроці, який проводить ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка. Дуже вдячні їм за таку можливість отримати корисну, компетентну та головне актуальну інформацію щодо правових аспектів захисту прав неповнолітніх. Та щиро радіємо, що з кожним роком збільшується не лише кількість, а й географія слухачів. Ми вітаємо наших колег із західної частини країни на ще одному спільному заході, який доводить що схід і захід разом», – підкреслила викладачка  ЗОШ №15 м. Сєвєродонецьк Алла Кацемон.

«Сподіваємося на активний зворотній зв’язок і після проведення заходу. За бажанням учасники можуть пройти опитування та продовжити спілкування з викладачами нашого університету. І з радістю чекаємо ваших пропозицій щодо теми наступного Інтернет-уроку», – зазначив т.в.о. ректора Микола Карчевський.

«Не будьте байдужими з оточуючими, не бійтеся звертатися за порадою й допомогою до близьких. Вони, як ніхто, підтримують вас та допоможуть. Дякую вам за плідну роботу. Сподіваюся, що ви зможете використовувати отримані сьогодні знання. Я щиро віру в Вас та в нашу Україну», – звернувся до учнівської молоді професор університету Віталій Комарницький.