Зустріч з учасниками операції об’єднаних сил на сході України та Кримському півострові з нагоди Дня Гідності та Свободи

14 листопада викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Вікторією Пилипенко спільно із заступником командира батальйону Луганськ-1 Олегом Щербою та інспектором батальйону Луганськ-1 Сергієм Скрипкіним, було проведено лекцію для курсантів другого курсу, присвячену передумовам та правовим аспектам анексії Криму. 

Пані Вікторія провела історичну ретроспективу конфліктів за володіння півостровом, що виникали між державами протягом останніх чотирьох століть та надала історичну довідку щодо національно-етнічного складу Кримського півострова.

Співробітники батальйону Луганськ-1 поділилися з курсантами власними спогадами про події Революції гідності та розповіли про свою участь в ООС на Сході України.

До бесіди дистанційно долучився майор військової частини А1688 10 морської авіаційної бригади, передислокованої з Криму Володимир Дубовий. Військовослужбовець розповів молодим поліцейським про події весни 2014 р. в Криму, які він бачив на власні очі. Молодь найбільш вразила розповідь про труднощі, з якими стикалися службовці авіаційної бригади під час передислокації до Миколаєва та вивезення військової техніки з півострова.

З нагоди Дня Гідності та Свободи в університеті відбулася виставка книг, присвячених подіям, що відбувалися у листопаді 2013р. – лютому 2014р.