Участь представника університету в міжвідомчому круглому столі з питань практичного впровадження інституту кримінальних проступків

14 листопада на базі Національної академії внутрішніх справ відбувся міжвідомчий науково-практичний круглий стіл “Актуальні питання теорії та практики досудового розслідування кримінальних проступків”. Співорганізаторами форуму виступили Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України та Національна академія правових наук України. До круглого столу долучилися міжнародні партнери з КМЄС в Україні (Республіка Болгарія, Польща, Чеська Республіка), представники Верховної Ради України, правоохоронних та судових органів, адвокатури, науково-дослідних установ, працівники ЗВО МВС України.

 

Участь у науковому заході взяв завідувач кафедри організації правоохоронних та судових органів Сергій Іваницький, який у своїй доповіді висвітлив сутність та проблемні питання застосування такого нового процесуального джерела доказів у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки як показання технічних приладів і технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису (ст. 298-1 КПК України, що набуде чинності у новому році), сформулював пропозиції щодо внесення змін до законодавства.

Окрему увагу доповідач присвятив питанню навчально-методичного супроводження процесу впровадження інституту кримінальних проступків, зокрема, ознайомив присутніх із змістом розробленого в університеті дистанційного курсу підвищення кваліфікації працівників поліції щодо розслідування кримінальних проступків.