Бінарне заняття за участю фахівця-вибухотехніка для працівників карного розшуку

27 листопада деканом факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Володимиром Бондарем та судовим експертом-вибухотехніком Луганського НДЕКЦ МВС України Володимиром Крашановським у рамках короткострокового підвищення кваліфікації працівників карного розшуку було проведено бінарне заняття на тему: «Вогнепальні вибухові пристрої, у тому числі саморобні. Їх класифікація, демаскуючі ознаки».

Слухачі розглянули алгоритми дій оперативних працівників під час подій, пов’язаних з використанням вибухових матеріалів, зокрема у випадках повідомлення про підготовку вибуху, виявлення вибухових матеріалів або таких, що їх нагадують; учинення вибуху. Увагу поліцейських було акцентовано на необхідності дотримання заходів особистої безпеки під час поводження з невідомими предметами, а також транспортування саморобних вибухових пристроїв.

У процесі заняття були продемонстровані макети найбільш розповсюджених у нелегальному обігу вибухових пристроїв та надані відповіді на питання працівників карного розшуку.