Участь представників університету в роботі  Хакатону “Hack for Locals”

09-11 жовтня в м. Харків на одній з найкрутіших українських локацій, у приміщенні “Fabrica Space” відбувся Хакатон для розвитку місцевих громад “Hack for Locals”. На заході були представлені 32 ідеї рішення складних проблем, з якими зараз стикаються місцеве самоврядування і громадський сектор в Донецькій і Луганській областях.

До другого етапу Хаканону ввійшли 12 команд, які протягом 48 годин мали перетворити початкову ідею на діючий прототип. Свій проект представила й команда ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка. Доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів Анатолій Тімошин та курсантки 2 курсу Олена Арланова й Ліна Грозик запропонували ідею, яка передбачає навчання членів громади можливостям Google Диск для покращення взаємодії з актуальних питань та сумісних заходів.

За 48 годин експериментів, натхнення і творчості, наповнених потужною енергією спільноти, мозковими штурмами і наполегливою працею, командою університету був розроблений сайт з базовим документообігом.

Захід, який проводився за програмою ООН із відновлення та розбудови миру, об’єднав ентузіастів громад, які прагнуть активніше впливати на прийняття рішень місцевою владою в Україні та залучив нові креативні інформаційно-комунікаційні технології для підтримки місцевої демократії.