Інноваційні рішення ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка були представлені на престижному міжнародному заході

17 жовтня на Міжнародній науково-практичній  конференції  з  кримінального  права  «Концептуальні  засади  нової  редакції Кримінального кодексу України» т.в.о. ректора Микола Карчевський та курсанти Тетяна Сергієнко й Марк Топільський представили розроблену в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка автоматизовану систему оцінки інтенсивності кримінально-правових санкцій In Context. Інноваційна розробка представників університету отримала позитивні відгуки та пропозиції про співпрацю щодо подальшого вдосконалення.

З проектом можна ознайомитись за посиланням https://sites.google.com/view/in-context

Завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Євген Письменський взяв участь у роботі панелі «Покарання та інші заходи кримінально-правового характеру», у межах якої спільно з доцентом Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олексієм Горохом презентував учасникам конференції розроблену модель кримінально-правових норм про звільнення від покарання та напрями реформування кримінального законодавства у зазначеній сфері.

Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем попередження, припинення та розслідування злочинів територіальними органами Національної поліції України ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Олександр Дудоров під час роботи  панелі «Питання Особливої частини Кримінального кодексу України: структура та зміст» висловив свою позицію стосовно розв’язання проблем формування Особливої частини нової редакції Кримінального кодексу України та сконцентрував увагу присутніх на наукових засадах подальшого розвитку законодавства щодо кримінальних правопорушень у сфері господарської та службової діяльності.