Участь представників університету в роботі круглого столу

24 вересня відбувся III Харківський міжнародний юридичний форум. Протягом п’яти днів участь у заході взяли близько 3000 науково-практичних працівників, представників судової влади, правоохоронних органів, громадських організацій з 30 країн. Під час роботи форуму відбулось п’ять панельних дискусій, лекторії, тренінги для представників юридичних професій, бізнесу, громадських організацій, студентів, громадських діячів.

Старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Вікторія Пилипенко та курсантка 3 курсу Анастасія Назаренко взяли участь у роботі круглого столу «Державотворчі процеси в Україні та зарубіжних країнах : історичний аспект» (до 1000-річчя з початку правління Ярослава Мудрого). Представники університету розглянули проблеми анархізму в Україні та питання правового становища жінки в Ірані після ісламської революції.