Інформативна зустріч курсантів з детективами НАБУ

01 вересня в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбулась зустріч за участю випускників університету, а натепер детективами Національного антикорупційного бюро України. Олександр Абакумов та Ольга Калачова розповіли молодим поліцейським про діяльність й повноваження бюро та особливості конкурсного відбору фахівців.

      

Окрему увагу було зосереджено на специфіці діяльності підрозділу детективів, який, з одного боку, є органом досудового розслідування в кримінальних провадженнях, а з іншого – виконує оперативно-розшукові функції.

Представники НАБУ ознайомили молодь з резонансними випадки корупційних правопорушень, які були вчинені вищими посадовими особами, повноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становили загрозу національній безпеці.

«Ми має вже досить багатий професійний досвід. Але свої перші кроки ми робили саме тут в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка будучи курсантами. Знання, вміння та навички отримані в рідній альма-матер стали запорукою нашого успіху в професійній кар’єрі», – зазначила детектив НАБУ Ольга Калачова.