Знайомство курсантів із сучасними можливостями експертного дослідження

29 серпня для першокурсників було зорганізоване бінарне заняття за участю представників Луганського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Головний судовий експерт відділу вибухотехнічних та пожежетехнічних досліджень Якімів П.Ю., завідувач сектору зброї Чєрнуха О.В., завідувач сектору трасологічних досліджень Шаляпін М.В. та головний судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень Позаченюк Е.І. поспілкувалися з молоддю на тему техніко-криміналістичного забезпечення досудового розслідування.

Вся зустріч відбувалась на трьох локаціях. На першій курсанти знайомились зі зразками стрілецької, вогнепальної зброї та боєприпасів, кримінальними дослідженнями слідів взуття, замків та пломбувальних пристроїв.

На другій локації були продемонстровані найбільш розповсюджені у незаконному обігу вибухові пристрої, постріли гранатометів та міни. Майбутнім правоохоронцям також показали сучасні можливості виявлення та фіксації слідів рук на різних поверхнях. Хлопці та дівчата мали змогу роздивитися та ближче ознайомитись з будь-яким зразком зброї.