Урочистості з нагоди Дня незалежності України та святковий забіг з телеведучою Марічкою Падалко

Вранці 24 серпня курсанти першого курсу та т.в.о. ректора Микола Карчевський узяли участь у заходах з нагоди Дня незалежності України.

У м. Сєвєродонецьк на площі Перемоги представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка спільно з поліцейськими, військовими, представниками військово-цивільної адміністрації Луганської області та гостями свята долучилась до всеукраїнського святкування 28-ї річниці Незалежності України.

На заході присутні вшанували пам’ять загиблих за незалежність героїв, приєдналися до прямої телевізійної трансляції загальнонаціональних заходів у Києві та насолодилися виступами творчих колективів Луганщини.

Родзинкою заходу став забіг на честь загиблих героїв «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», зорганізований управлінням молоді та спорту облдержадміністрації спільно з відділом у Луганській області Міністерства у справах ветеранів України. Разом з курсантами Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та всіми небайдужими долала дистанцію й українська телеведуча Марічка Падалко.