У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка стартував тритижневий вишкіл для курсантів-першокурсників

125 майбутніх правоохоронців виїхали на табірні збори на полігон. Протягом трьох тижнів під наглядом досвідчених офіцерів та викладачів молодь буде гартувати силу волі, виховувати дисципліну й витривалість та отримувати нові знання й навички майбутньої професії поліцейського.

«Від сьогодні ви вже є частиною великою родини Луганського державного університету  внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Табірні збори – це ваше перше випробування, яке ми впевнені ви з гідністю подолаєте. Це величезний досвід, який стане в нагоді до пізнання обраної вами професії. Бажаю вам успіхів та сили. Сподіваємось побачити вас в такому ж складі в день складання присяги», – привітав молодь проректор університету Вячеслав Кім.

На табірному зборі нове покоління курсантів пройде курс занять з фізичної, спеціальної, вогневої, стройової та домедичної підготовки, ознайомиться з історією та традиціями університету. На вихідні та свята для хлопців й дівчат будуть зорганізовані спортивні та культурно-розважальні заходи, де вони зможуть проявити себе.

Поряд з майбутніми курсантами кожен день будуть працювати досвідчені офіцери-наставники, які допоможуть адаптуватися, згуртуватися та будуть супроводжувати нових членів університетської родини на всьому шляху професійного становлення.