Представники університету долучилися до обговорення магістерських академічних програм з врегулювання конфліктів та медіації

14-15 серпня доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і професійної психології Олександр Звонок з іншими викладачами  університету взяли участь у семінарі з переміщеними університетами щодо планування та підготовки академічних програм з врегулювання конфліктів та медіації. Захід був зорганізований за сприянням Британської Ради в Україні та Міністерства тимчасово окупованих територій.

Представникам переміщених університетів навели гідні приклади створення магістерських програм на основі найкращих міжнародних практик та, зокрема, презентували вдалий досвід Національного технічного університету України  «КПІ ім. І. Сікорського».

Під час заходу були розглянуті потенційні модулі та методи навчання медіації й діалогу, викладання досліджень питань переміщення, миру та конфліктів, а також міжнародного гуманітарного права.

Координатори проектів Британської Ради в Україні представили огляд проектів, які дають можливості фінансування для переміщених університетів.