Представник університету долучився до обговорення питання впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади»

08 серпня старший викладач кафедри спеціальної, тактичної та фізичної підготовки ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Антон Кудінов узяв участь у нараді в Головному управлінні Національної поліції України в Луганській області.

Керівництво ГУНП в Луганській області, керівники територіальних відділів поліції, представники об’єднаних територіальних громад, громадських формувань з охорони громадського порядку, Луганської обласної державної адміністрації та Центру розвитку місцевого самоврядування обговорили питання створення умов для ефективного впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади» в Луганській області  та окреслили проблемні моменти, які виникають у процесі оснащення поліцейських станцій в межах об’єднаних територіальних громад.

Антон Кудінов у своїй доповіді розповів про основні аспекти підготовки поліцейських офіцерів громади на базі Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відповідно до навчально-тематичного плану спеціалізації дільничних офіцерів поліції.