Вийшов друком науково-практичний посібник за співавторством співробітника університету

До складу авторського колективу науково-практичного посібника «Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, вчинених із застосуванням вогнепальної зброї» увійшов начальник відділу організації наукової роботи ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, к.ю.н., старший науковий співробітник Володимир Бондар.

У науково-практичному посібнику авторами досліджено поняття, класифікацію, конструктивні особливості вогнепальної зброї та умови правомірності її застосування; кримінально-правові та криміналістичні особливості характеристики злочинів, які вчинено з використанням вогнепальної зброї. Запропонова­но алгоритм діяльності представників сторони обвинувачення у кримінальному провадженні на початковій та подальших стадіях досудового розслідування.

Видання буде корисним для практичних працівників, якими здійснюються виявлення, розслідування та процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, вчинених із застосуванням вогнепальної зброї на території операції об’єднаних сил, а також курсантів, слухачів і студентів юридичних навчальних закладів вищої освіти. Науково-практичний коментар знаходиться у вільному доступі в бібліотеці ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка