Участь представника ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка на міжнародному науковому заході

11-12 квітня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Революційні потрясіння початку XX ст. в Європі: геополітичний, соціокультурний і антропологічний виміри» (до 100-річчя Української революції 1917–1921 рр.). Старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і юридичної психології університету Вікторія Пилипенко виступила з доповіддю «Іранське питання радянської та європейської зовнішньої політики у міжвоєнний період».

На конференції були представлені всі регіони України від Луганщини до Буковини. Наукові доповіді стосувалися не лише минулих революційних подій, але й актуальних процесів сьогодення.

«Цікавим виявився досвід залучення студентів до практичної діяльності через завідування кімнатами-музеями і проведення екскурсій для відвідувачів. А виїзне засідання другого дня конференції у Корсунь-Шевченківську дало можливість на власні очі побачити місцевість, де проходили дві найбільших героїчних битви 1648 і 1944 років,  познайомитися з автентичними документами та поглянути на зібрані археологами артефакти», – зазначила Вікторія Пилипенко.