Участь ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка в заході до Дня карного розшуку

12 квітня курсанти та керівництво університету відвідали урочистий захід присвячений 100-річчю карного розшуку України. Ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький у своєму привітанні зазначив, що співробітники карного розшуку є взірцем наслідування для молодшого покоління, прикладом людської гідності, сумлінного ставлення до служби та вірності Присязі.

«Пишаємося, що сьогодні ми маємо людей від професійності дій яких залежить розкриття злочинів та авторитет поліції в цілому, людей, які готові служити й захищати. Кожен ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму, результат зразкового виконання свого професійного обов’язку», – підкреслив ректор Віталій Комарницький.

Професора кафедри організації правоохоронних та судових органів університету Володимира Сілюкова за багаторічну плідну працю в органах внутрішніх справ, вагомі особисті досягнення в боротьбі зі злочинністю, зміцнення правопорядку в державі та з нагоди 100-річчя служби карного розшуку України було відзначено подякою ГУНП в Луганській області.

Одним з подарунків для винуватців свята від ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка стала пісня у виконанні завідувача відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ Сергія Юрченко.