Проект представників університету ввійшов в трійку кращих на студентському саміті

Команда Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка взяла участь у П’ятому міжнародному студентському саміті на тему: «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів», який проводився у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Упродовж двох днів заходу представники 18 команд із закладів вищої освіти України, Польщі та Казахстану презентували авторські проекти. Кожна команда мала в своє розпорядження 15 хвилин, за які потрібно було захистити результати наукових досліджень та визначити, який практичний внесок у правову сферу з їх допомогою можна здійснити. Метою заходу  стало підвищення рівня обізнаності студентів із актуальних правових питань, підвищення іміджу правничої професії, набуття молоддю практичного досвіду завдяки спілкуванню з науковцями, політиками та юристами-практиками.

Команду Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка під науковим  керівництвом доцента кафедри організації правоохоронних та судових органів Миколи Яковенка та доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Володимира Бондаря представляли курсанти 202 взводу Іван Артюх та Дмитро Попов. На захист командою університету було винесено проект на тему «Застосування органами Національної поліції заходів примусу в зоні проведення ООС».

За результатами V Міжнародного студентського саміту команда Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка посіла третє місце, за що була нагороджена дипломом ІІІ ступеню та цінними подарунками.

Крім того, для студентів були проведені майстер-класи відомих вчених та політиків, представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, здобувачів вищої освіти. Зокрема перед молодими правниками виступили Голова Офісу Ради Європи в Україні, Представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Мортен Енберг та президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників» Василь Костицький.