Візит представника ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка до університету м. Сант-Ендрюс (Шотландія)

За підтримки Британської Ради (British Council) група із чотирьох викладачів переміщених вузів була  запрошена  в університет м. Сент-Ендрюса (Шотландія), де взяла участь у навчальному візиті та ознайомленні з напрямами  та здобутками наукових досліджень вчених міжнародного рівня у сфері конфліктології. Луганський державний університет внутрішінх справ імені Е.О. Дідоренка представив доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і професійної психології Олександр Звонок.

Основною метою знайомства науковців був пошук можливостей по подальшому розвитку  та майбутнього співробітництва з університетом Сант-Ендрюс щодо впровадження магістерських програм з конфліктології та медіації.

Існуючі напрацювання в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка, зокрема впроваджена керівництвом магістерська програма з медіації для правоохоронної діяльності, завдяки візиту до університету Сант-Ендрюса, дозволить  підвищити рівень інтернаціоналізації освіти та конкурентоспроможність вишу на регіональному рівні.