В університеті зустріли весну

4 березня в останній тиждень перед Великим постом у ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відзначили українське свято Колодій або Масниця. Керівництво університету, професорсько-викладацький склад, курсанти та студенти стали учасниками великої, веселої та смачної ярмарки з музикою, піснями та найрізноманітнішими розвагами.

Не обійшлося свято і без кулінарних традицій. У цей день молодь приготувала та представила велике розмаїття страв, основним компонентом яких стали молочні продукти. Кулінарні здібності вихованців університету були оцінені по заслугах. Перемогу одержали курсанти 201 взводу, які подарували гостям одеський настрій та єврейський гумор. Друге місце розподілили між собою курсанти 202 взводу, які представили японську культуру й колорит та курсанти 101 взводу, які перенесли всіх до витонченої та романтичної Франції. Третє місце по праву одержали курсанти 203 взводу зі своїм запальним циганським балаганом.

Продовжились народні гуляння на вулиці, де всі бажаючі мали змогу випробувати власні сили в різних спортивних змаганнях. В армреслінгу I місце вже другий рік поспіль посів Руслан Григор’єв, студент 205 курсу, II – Володимир Сєвєрєнюк, курсант 101 взводу, III – Данило Стебницький, курсант 201 взводу та Дмитро Гнатенко, курсант 204 взводу.

У підйомі гирі на 16 кг на I місці опинився Владислав Гариленко, курсант 202 взводу, на II – Максим Урванов, курсант 204 взводу, на III – Кирило Чумаченко, курсант 101 взводу.

У змаганні «Володар повітря» I місце отримав Кирил Міненков, курсант 102 взводу, II – Максим Мова, курсант 104 взводу, III – Денис Баран, курсант 203 взводу. У загальному командному заліку переможцем став 202 взвод, срібним призером – 201 взвод та отримав бронзу – 203 взвод.

«Масниця — символізує прихід весни, відродження життєвих сил, як людини, так і усієї природи. У цей час треба намагатися вирішити всі конфлікти, вибачитись та вибачити аби зустріти весну у злагоді і мирі»,– зазначив по завершенню заходу ректор університету Віталій Комарницький.